Site

Pozastaveno

7. července 2014 v 9:35 | Lokia
Dneska jedu na chatu,takže se tu asi objevím příští týden. Dess ještě není hotovej, takže až přijedu, tak ho dodělám. Tak ahoj :)

Pozastaveno

24. května 2014 v 15:30 | Lokia
Musím to udělat. Jediný důvod je škola. Jsem už v devítce a musim mít absolventku. Tu už mám hotovou, ale musím ji doupravit. Pak jsou písemky, obhajoby, vodák, Anglie a ještě výlet. A na konci ještě rozlučky.Prostě hodně.Ještě je pěkný počasí, ale teď tady v Plzni je takový počasí, že neni vidět Tesco :D. Ta bouřka je taková, že to zní jako stovky Thorů (ještě že Thor-ten ze severských mytologie, ne z filmu- umřel při Ragnaroku) :D Tak se mějte, ahoj :'(

Dess no.6

11. dubna 2014 v 21:39 | Lokia
Každý si všiml nového dessu, který jsem nastavila před týdnem. Je jednodušší, protože jsem ho dělala rychle, aby tady byla změna.

Už zase

13. února 2014 v 20:10 | Lokia
Je to prostě tak, ale prostě to tu musim ukončit. Ne, nelekejte se, to jen končim na tomhle náhradním notebooku. Internet je pomalejší, než závod hlemýžďů :D Včera a dneska jsem pátrala o epizodě TG, kde se Tom objevil a v Anglii byl díl odvysílán na Tomovo narozky (9.2.), ale prostě jsem se ničeho nedopátrala. Nebavý mě se furt omlouvat, tak se jednou omluvim a na delší dobu ;) Teď by měl být počítač u jiného PC mechanika, takže by mohl být do 2 týdnů opraven a doufám, že i dřív. Možná, že zítra pojedu do Pardubic hlídat synovce, takže žádný čas :( No nic, ale aspoň za to dostanu modročernou barvu a obarvým si odrosty :D já vim, mít tak moje starosti :D pomalu tady z tohoto blogu dělám deníček :( tak za pár dní, čus :)

Dočasně pozastaveno

29. ledna 2014 v 10:42 | Lokia

Bohužel je to tak, zase počítatč nejde, kvůli USB připojení. Nefunguje ani myš a ani internet. Až se počítač opraví, ihned se ozvu :) Je mi to opravdu líto, protože blog se začal konečně rozjíždět :(

Narozeninový projekt+soutěž

19. ledna 2014 v 13:48 | Lokia
Jelikož Tom ani né za měsíc oslaví svoje 33.narozeniny, tak jsem se rozhodla uspořádat menší projekt. Ti, co se ho chtějí zúčastnit, ať kliknou na 'Celý článek'

Dess No.5+SoSugary dess No.3

1. ledna 2014 v 22:57 | Lokia
Jak už si všichni všimli, tak už jsem zase nastavila další dess. Doufám, že vydrží měsíc. A doufám, že i do tý doby, co bude UK premiéra Only Lovers Left Alive. To bych vlastně mohla dát i dess s Adamem :)

1.SONC-vyhlášení

25. prosince 2013 v 22:15 | Lokia
Jak už někteří víte, tak na předchozím blogu jsem dělala 1.SONC. Bohužel jsem s ním skončila, a tak jsem nestihla dát vyhlášení na blog. Tak proto to dám sem:
1. Johny
2. Addie
3. Katarina
4. Angelique
5. Shirley
6. Lory
7. Mew
8. macula
9. Lucy Lilliane
Možná, že do týdne stihnu udělat ceny :)
P.S.: Do konce týdne vyhlásim jednu SON... a musim si rozmyslet, jaká bude ;)

Dess No.4

24. prosince 2013 v 9:00 | Lokia
Po týdnu jsem nastavila nový dess. Tentokrát vánoční. Já vím, nevypadá ani na 5% vánočně, ale pokoušela jsem aspoň něco naznačit :D Dělala jsem ho na rychlo, takže je trošku jednodušší. Doufám, že aspoň Vánoce dopadnou všem dobře. A tím vám přeji spoustu dárků a ať vám nikdo z rodiny nezkazí Vánoce :D

3.dess

15. prosince 2013 v 14:18 | Lokia
Tak už jsem konečně nastavila dess, na kterým neni Loki L. :) Já osobně si myslim, že tenhle se mi tak trošku nepovedl.
↓kliknutím na obrázek zobrazíš plný náhled↓

Menší úprava?

1. prosince 2013 v 20:23 | Lokia
Nazdár, chci udělat v affs menší úpravu. Neni to nic velkýho, jenom chci přidat ještě jednu kategorii affs. A jakou?: Brother...a jaká bude? jednoduše. Ti co budou mít blog o Chrisu H. tak tam budou, protože to jsou takový malý filmový bráškové ;D

Affs?

17. listopadu 2013 v 20:21 | Lokia
Chceš se stát mím affs? Tak napiš do komentu:
 1. Přezdívka
 2. URL odkaz na tvou stránku
 3. Tip affs: V.I.P./Sister/Tom/Elite/Normal
 4. Souhlasíš s pravidli?
 5. Máš rád/a Toma Hiddlestona?
Pravidla:
 • Není nutné obíhat
 • Bylo by nejlepší, když tvůj blog bude o celebritě, celebritách, seriálu nebo filmu. Neberu blogy s deníčky!!!
 • V.I.P.: ti, s kterýma už jsem byla affs na 2.blogu (pirzka-rdjr.blog.cz)
 • Sister: ti, co mají blog o celebritě, která hraje s Tomem v jednom z marvelovských filmů (Thor, Avengers, Thor:Temný svět)
 • Tom: ti, co mají blog o Tomovi
 • Elite: ti, co mají blog o celebritě, která hraje s Tomem v jiným filmu
 • Normal: ti ostatní, co nesplňujou ani jednu podmínku :)

Ti, co jsou jak V.I.P, tak i Sister, tak je jen na nich, co si vyberou.

Dess No.2

17. listopadu 2013 v 10:41 | Lokia
Takže přesto, že jsem tu nebyla, tak se to tu pokusim dodělat do konce měsíce. Zatim jsem nastavila další dess, ale zase s Lokim :) Až to tu dodělám, tak sem dám nový dess, tentokrát s Tomem z ňáký akce, nebo ňáký photoshooty :)
↓kliknutím na obrázek zobrazíte plnou velikost↓

Jsem zpět!

20. října 2013 v 20:33 | Lokia
Po dlouhé době, co jsem tu nebyla, jsem se rozhodla, že se vrátím. Nebudu tu moc aktivní, ale o novinky se pokusim :)

Vítejte!

14. září 2013 v 13:29 | Lokia
Vítej na mém blogu o herci Tomu Hiddlestonovi. Blog je zatím v rekonstrukci a jde to opravdu pomalu. Na galerii se zatím pracuje a až bude kompletně hotová, zveřejním ji. Provizorně jsem dala blogovou galerii, poté jí kompletně vymažu. Na to, že už jsem před tímto blogem měla miliardy dalších, tak na tomhle pracuju snad nejvíc a detailněji. Aktuální dess je zatím provizorní, ale až dodělám rekonstrukci, dám skutečný dess, který se tu pokusí vydržet víc jak měsíc. Doufám, že se za pár dní vrátíte a tenhle blog už uvidíte v plné kráse.
Vaše Lokia (dřívě Pir.z.Ka)
 
 

Reklama
Reklama