News-2014

I Saw The Light

25. června 2014 v 10:28 | Lokia
Jsem zpět. Moc jsem se těšila, ale asi nebudu moc aktivní, jen tak někdy něco přidám ;) Ale teď k tématu.
V přípravách je nový životopisný film o velké country hvězdě a tentokrát se dostane na stříbrné plátno příběh samotného Hanka Williamse. Produkce si již zajistila práva na použití Williamsových hitů jako například "I'm So Lonesome I Could Cry", "Your Cheating Heart" nebo "Hey Good Lookin'". Film ponese název "I Saw The Light" a minulý týden byl oznámen herec, který ztvární hlavní roli. Bude jím britský herec Tom Hiddleston, pro kterého to bude docela nezvyklá role, jelikož naposledy zazářil jako hvězda populárních scifi blockbusterů jako Thor nebo Avengers.

#CapForStrat

17. května 2014 v 17:17 | Lokia
Stratford Caldecott (60 let) je obrovský fanoušek komiksových knih a miluje filmy od Marvelu. Bohužel má pokročilou rakovinu prostaty a byl příliš nemocný na to, aby viděl Captain America:The Winter Soldier v kině. Jeho dcera Sofie Caldecott zahájila on-line kampaň, aby mu získat DVD dříve, než bude srpen.
Mark Ruffalo byl první hvězda z filmu Avengers, co se na kampani podílel. Na cedulce měl napsané "Banner/Hulk for Strat ! # CapForStrat ". Herec, 46 let, přidal titulek : "Hang Tough Strat! We are pulling for you."
Samuel L. Jackson ho ten samý den následoval "Keep fighting and Stay Strong Strat! You can do it!"

Karty pro charitu

14. května 2014 v 15:00 | Lokia
Tom se s ostatníma celebritama zúčastnil akce 'Celebrities design cards for charity'. Výdělek by měl pomoci starším dětem v Británii. Také se zúčastnili Tomovi kámoši jako jsou Benedict Cumberbatch, Jo Brand, Rachel Riley a mnoho dalších. Tomova karta můžete vidět zde:
Tom-Hiddlestons-card-designed-for-charity-Coram.jpg

Free Loki

10. března 2014 v 14:55 | Lokia
Od začátku 2.dílu Thora se rozjela petice s názvem Free Loki (osvoboďte Lokiho). Je to petice na vytvoření samotného filmu o Lokim. Fanouškům se totiž nelíbí, že v dalším díle Avengers Loki nebude hrát. Na konci roku 2013 měla petice asi tak 20 000 podpisů, ale teď přibylo o hodně podpisů navíc. Petici najdete zde>>>

Je to TADY!!!

9. února 2014 v 15:24 | Lokia
Po půl roce (přesně na den), co jsem založila tenhle blog, se můžu těšit na oslavu 33.narozenin Tomíka :)
Ti, co se zúčastnili Narozeninového projektu s přáním na twitter, tak napíšou do komentu:
  1. URL odkaz tweetu s přáním
  2. URL profil
  3. český překlad přání+nezapomeň napsat do tweetu #HappyBirthdayTomHiddleston
A jelikož se moc lidí nezúčastnilo, tak ještě vyhlašuji další soutěž. Nevim kdy ji vyhlásim, ale bude to několik soutěží najednou s několika minutovými odstupy. Čas odhaduju v 17-20 hodin. Pak dostanete diplomy, PNG, ... podle počtu bodů. No tak OSLAVUJ :D Tak zatim a v průběhu dne se budu ozívat :)

Reklamní kampaň na Jaguara

17. ledna 2014 v 19:47 | Lokia
!Než začneš číst!: Neni zapotřebí číst to celý, jenom je dobrý vědět, že o víkendu by měl být shot a doufejme, že na něm bude i Tom. Reklama se objeví na Super Bowlu 2.2.2014.
"Všimli jste si někdy, jak v hollywoodských filmech jsou všichni darebáci obsazeni britskými herci?" tak takhle bude znít reklamní kampaň na nového Jaguára.
Fanoušci letošní Los Angeles Auto Show budou mít možnost poprvé shlédnout nový F-Type Coupe, ovšem ještě větší publikum bude mít nový F-Type na začátku února. Jaguar bude mít premiéru v průběhu druhé poloviny hrací části, a to 2.2.2014, kdy zazáří na ploše Super Bowlu.

,,Happy New Year, everybody! ..."

1. ledna 2014 v 22:11 | Lokia
Tom na twitter přidal po dlouhé době další tweet ;) A ani trochu mu nerozumim, co tim myslel :D snad to někdo pochopí za mě ;D
 
 

Reklama
Reklama